• Detail firmy

Martin Provazník

Základní popis

Nabídka kovoobráběcích prací na CNC strojích.

Adresa

Lupenice 93
517 41 Lupenice

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73582433
DIČ:  CZ8407233384
Rok založení:  2005
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovoobraběcí práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 906 459
E-mail: josef.provaznik@seznam.cz
WWW: www.cnc-kovoobrabeni.cz

Kontaktní osoba

Martin Provazník - Majitel

Mobil: +420 737 906 459
Další firmy v oboru

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

INFIT-MILLING s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1991 zabývá kovoobráběním. Specializací firmy je obrábění přesných dílů převážně z materiálů Al slitin. Disponujeme obráběcími centry DECKEL MAHO včetně souvislého pětiosého obrábění. Kontrola dílů je prováděna na CNC souřadnicovém měřícím stroji WENZEL. Klademe důraz na přesnost výrobků a díky dlouholetému působení na trhu garantujeme kvalitně odvedenou práci.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.