• Detail firmy

Martin Prchal

Základní popis

Sirot - Stavba, Izolace, Rozvody, Odpady, Topení. Dodáváme veškerý stavební materiál, od základové desky a hydroizolací, po střechu. Umíme jak značkový kvalitní materiál, tak i levné stavebniny. Jednoduše se nás zeptejte. Tým Sirot.cz

Adresa

Žebětínská 76
623 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75454131

Výrobky, činnosti

Stavební práce.

Kontaktní údaje

E-mail: dotazy@sirot.cz
WWW: www.sirot.cz

Kontaktní osoba

Martin Prchal - Jednatel

Mobil: 776 260 811
E-mail: dotazy@sirot.cz
Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.