• Detail firmy

Martin Považan

Základní popis

Zabýváme se cnc obráběním, soustružením do průměru 400. Max. rozměr stolu pro frézování a vrtání 1600 x 760. Dále nabízíme svařování a zámečnické práce.

Adresa

Vejprnická 1043/28
318 00 Plzeň 3 - Skvrňany

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49784170
DIČ:  CZ5507150308
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Soustružení a frézování

- na CNC strojích - na konvenčních strojích

Kontaktní údaje

E-mail: info@povazan.cz
WWW: www.povazan.cz
Skype: +420377240473

Kontaktní osoba

Martin Považan - Majitel

Další firmy v oboru

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.