• Detail firmy

Martin Potužník

Základní popis

Známková a patentová kancelář. Nabízíme advokátní služby v oblastech ochrany průmyslového vlastnictví, autorského a obchodního práva. Z

Adresa

Hálkova 1406/2
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71044141

Výrobky, činnosti

Patentová a známková kancelář

Kontaktní údaje

E-mail: office@sak-alo.cz
WWW: www.sak-alo.cz

Kontaktní osoba

Martin Potužník - Jednatel

Telefon: +420 224 941 833
Další firmy v oboru

PATENTOVÁ A ZNÁMKOVÁ KANCELÁŘ

Nabízíme služby v oblasti patentů, průmyslových vzorů, ochranných známek a sporů v oboru patentové i známkové ochrany. Provádíme oceňování majetku.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.