• Detail firmy

Martin Petrus

Základní popis

Zabýváme se zateplováním budov, zámkovou dlažbou, stavbou rodiných domů na klíč, provádíme zemní, výkopové a teréní práce. To vše za přijatelné ceny, v krátkých dodacích termínech.

Adresa

Sáňkařská 135
460 08 Horní Hanychov - Liberec XIX

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67227929
DIČ:  CZ7007032571

Výrobky, činnosti

Pokládání a prodej zámkové dlažby

Stavba opěrných zdí.

Kontaktní údaje

E-mail: martin.xix@centrum.cz

Kontaktní osoba

Martin Petrus - Majitel

Mobil: +420 732 346 982
E-mail: martin.xix@centrum.cz
Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.