• Detail firmy

Martin Patka

Základní popis

Hodinový manžel je tu pro Vás! Provádíme opravy všeho druhu v domácnostech, kancelářích i na zahradách. Pomůžeme vám téměř se vším, s čím si v domácnosti nevíte rady, nebo na to jednoduše nemáte čas.

Adresa

Mírová 9
357 35 Mírová

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87292807
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hodinový manžel - Karlovy Vary

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 736 531
Mobil: +420 721 173 729
E-mail: miroslav.adamovic@seznam.cz
WWW: www.muznapraci.cz

Kontaktní osoba

Martin Patka - Majitel

Mobil: +420 723 736 531
E-mail: martin.patour@seznam.cz

Miroslav Adamovic

Mobil: +420 721 173 729
E-mail: miroslav.adamovic@seznam.cz
Další firmy v oboru

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.