• Detail firmy

Jiří Novotný

Základní popis

Naše společnost se zabývá rámováním obrazů, zhotovení paspart, tiskem jakýchkoliv fotografií, zpracování fotografií, vyvoláním filmů.

Adresa

Přísednice 7
338 08 Zbiroh

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16885392
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rámováním obrazů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 311 220
E-mail: obchod@abcfoto.cz
WWW: www.abcfoto.cz/

Kontaktní osoba

Jiří Novotný - Majitel

Mobil: +420 737 282 663
Další firmy v oboru

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.