• Detail firmy

Martin Netolický

Základní popis

Zabýváme se prodejem dárkových košů. V naší nabídce najdete dárkové koše čokoládové, masové, pro mlsouny, na přání a další. Dárkové koše jsou vhodným dárkem pro každou slavnostní příležitost.

Adresa

Vašátkova 1014/12
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87404656
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej dárkových košů

- čokoládové, masové, pro mlsouny, na přání a další

Kontaktní údaje

E-mail: infodotazy@email.cz
WWW: www.darujkos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Netolický - Majitel

Věra Ptáková

Mobil: 721 126 411
Další firmy v oboru

Květiny Slunečnice s.r.o.

Zajišťujeme internetový prodej vázaných kytic pro všechny příležitosti. Dodáváme čerstvé květiny a aranžmá do hotelů, restaurací, butiků a dalších interiérů. Nabízíme kompletní svatební květinový servis a dodávku květin po Praze a přilehlém okolí.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.