• Detail firmy

Martin Němeček

Základní popis

Nabídka stavebních služeb a zámečnictví.

Adresa

Křenek 97
277 14 Křenek

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75970066

Výrobky, činnosti

Nabídka stavebních služeb a zámečnictví.

Nabídka stavebních služeb a zámečnictví.

Kontaktní údaje

E-mail: ad.nemecek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martin Němeček - Majitel

Mobil: +420 608 157 099
Další firmy v oboru

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.

EUROPLOTY, s.r.o.

Jsme dynamicky rostoucí česká firma, která se zabývá výrobou, klasickým i internetovým prodejem a dále pronájmem mobilních plotů. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, které předáváme dál ve formě poradenství pro naše zákazníky. Ti jsou s našimi výrobky a službami maximálně spokojeni a neustále se k nám vracejí. Věříme, že budete i Vy.