• Detail firmy

Martin Němec

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zařizování interiérů a truhlářských prací. Zhotovíme pro Vás 3D návrh interiéru i jednotlivých kusů nábytku.

Adresa

Velký Rybník 81
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74996428

Výrobky, činnosti

Kompletní realizace interiéru

Kontaktní údaje

E-mail: info@mn-interiery.cz
WWW: www.mn-interiery.cz

Kontaktní osoba

Martin Němec - Jednatel

Mobil: +420 725 662 651
Další firmy v oboru

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

PYXES s.r.o.

Kuchyňské linky, bytový a kancelářský nábytek, dveře a schodiště na míru - od grafického zpracování, zaměření a poradenství, přes realizaci a zajištění připojení spotřebičů, až po záruční i pozáruční servis. Návrhy na PC zpracujeme zdarma a poradíme s výběrem i s umístěním nábytku. Spotřebiče a materiál odebíráme od známých obchodních partnerů, jejichž seznam naleznete na stránkách firmy.

Návrhy vizualizace 3D - Němec

Máme více než 30-ti letou praxi v oblasti navrhování interiérů. Interiéry realizujeme na klíč, včetně 3D vizualizací. Atypické zakázky pro nás nejsou problém. Se vším si poradíme. Přesvědčte se sami.