Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Základní popis

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.

Výrobky, činnosti

Prodej Lega
Specializujeme se na prodej Lega. Sháníte Lego stavebnici, set nebo jednotlivé náhradní díly? Pokud ano, tak my jsme ti praví, od kterých si můžete pořídit z Vašeho oblíbeného Lega skoro vše. Prodáváme použitý a široký sortiment Lega.

Použité stavebnice Lego
Nabízíme široký výběr Lego stavebnic. Máme množství rozličných použitých stavebnic, které jsou kompletní i nekompletní. Jedná se i o ty, které už nejsou v prodeji. Nabídku neustále rozšiřujeme. U nás najdete samozřejmě i stavebnice nové.

Použité náhradní díly stavebnic Lego
Prodáváme použité náhradní díly stavebnic Lego po jednotlivých kostičkách. Chybí Vám jeden náhradní díl a nechcete kupovat kompletní Lego stavebnici? Vyberte si u nás. Použité náhradní díly jsou řazeny do jednotlivých kategorií pro snadný výběr.

Náhradní díly Lego na váhu
Chcete stavět dle vlastní fantazie? Nabízíme nepřeberné a nepřebrané množství náhradních dílů Lego na váhu. Vyberte si v našich prodejnách nebo si náhradní díly objednejte na našem webu. Náhradní díly prodáváme na váhu.

Mix kostek Lega a Dupla
U nás si vyberete z mixu kostek Lega a Dupla. Nabízíme široký výběr náhradních dílů kostiček pro stavebnice Lego a Duplo. Navštivte naše prodejny nebo eshop, kde si z množství náhradních dílů jistě vybere každý fanoušek Lega.

Výkup použitého Lega
Máte k dispozici staré Lego, nevyužíváte ho a nechcete ho vyhodit? Udělejte radost někomu dalšímu. Vykupujeme použité Lego, Lego stavebnice i jednotlivé kostičky, figurky, zvířata a návody. Vykoupíme jakékoliv použité Lego stavebnice a náhradní díly.

Půjčování Lega
Je možné si u nás Lego i vypůjčit. Půjčujeme Lego mix na dětské dny, oslavy nebo firemní projekty. V půjčeném mixu naleznete všemožné dílky Lega. Vypůjčené Lego si můžete vyzvednout v našich kamenných prodejnách v Rakovníku nebo v Praze.

Kamenné prodejny dílů Lega Praha a Rakovník
Kromě eshopu, kde si můžete náhradní díly Lega objednat až domů, nabízíme Lego i ve dvou kamenných prodejnách v Praze a Rakovníku. Navštivte naše kamenné prodejny, kde si vyberete z všemožného mixu Lega přesně podle Vašich potřeb a přání.

Použité Lego figurky
Použité Lego figurky nabízíme rozdělené do kategorií. Vybírejte z bohaté nabídky Lego figurek z Aquazone, japonské válečníky z Ninjaga, Super Heroes, figurky Star Wars, Harry Potter a další. U nás seženete velké množství použitých figurek Lego.

Použitá Lego zvířata
V naší nabídce nechybí ani použitá Lego zvířata. V katalogu i v prodejnách naleznete velké množství prodávaných použitých Lego figurek zvířat. Zboží pravidelně vykupujeme, přidáváme a naskladňujeme. Věříme, že si vyberete.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz