• Detail firmy

Martin Náprstek

Základní popis

Montáž, prodej a servis satelitních a pozemních televizních antén, přijímačů a příslušenství, dále provádíme instalaci kamer a příslušenství.

Adresa

Hluboká 981
273 51 Unhošť

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61922668

Výrobky, činnosti

Prodej a servis satelitní techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 698 633
E-mail: telsysinfo@gmail.com
WWW: www.telsys.cz

Kontaktní osoba

Martin Náprstek - Majitel

Mobil: +420 602 179 360
Další firmy v oboru

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.