• Detail firmy

Martin Mlaskač

Základní popis

Taxislužba ESO Taxi je v Brně nedílnou součástí veřejné osobní dopravy, zajišťujeme pro své zákazníky soukromí, bezpečnost a pohodlí při cestách.

Adresa

Chudčice 74
664 71 Chudčice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86898361

Výrobky, činnosti

Přeprava v Brně

Přímé telefonické spojení s řidičem s garancí přistavení vozu do 10 minut. Garantujeme profesionální služby, dlouholetou praxi našich řidičů a především stoprocentní technický stav vozidel.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 800 500 580
E-mail: 800500580@seznam.cz
WWW: www.esotaxi.info

Kontaktní osoba

Martin Mlaskač - Majitel

Mobil: +420 603 533 133
E-mail: mmlaskin@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.

AD Šafář s.r.o.

Podnikáme v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Naší hlavní aktivitou je silniční nákladní doprava a spedice. Přepravujeme náklady z oborů strojírenského, automobilového, slévárenského, stavebního, farmaceutického průmyslu aj. Dále se zabýváme spediční činností a kompletní logistikou včetně skladování. Jsme schopni přistavit vozidlo na míru dle požadavků zákazníka.

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.