• Detail firmy

Martin Mikuláš

Základní popis

Poskytuji komplexní nabídku produktů v oblasti českého a anglického jazyka – jazykovou výuku, překlad, tlumočení a korektury pro jednotlivce, firmy.

Adresa

V Holešovičkách 747/2
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73874906
  • Služby

Výrobky, činnosti

Preklady a tlumočení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 234 855
E-mail: mikulas.martin@seznam.cz
WWW: www.martinmikulas.eu

Kontaktní osoba

Martin Mikuláš

Mobil: +420 724 234 855
Další firmy v oboru

Bridges, s.r.o.

Zaměřujeme se na výuku angličtiny a ostatních světových jazyků především formou individuálních a firemních kurzů. Zajišťujeme kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Nabízíme individuální přístup a připravíme Vám kurz šitý na míru, tak aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a vedl co nejrychleji k cíli kterého chcete dosáhnout. Nabízíme překlady a tlumočení.

Alena Ryšková - Agentura 2e překlady

Poskytujeme odborné překladatelské služby. Nabízíme odborné překlady textů, překlady se soudním ověřením, tlumočení z cizích jazyků, expresní překlady textu, jazykové korektury textů, soudní tlumočení, doprovodné tlumočení, překlady technické dokumentace, překlady technických textů, překlady farmaceutických a lékařských textů, překlady právních textů, překlady ekonomických textů apod.

Pellar Ruben

Poskytujeme služby v oblasti překladů a tlumočení. Zabýváme se nizozemštinou, němčinou, romštinou, angličtinou a francouzštinou. Provádíme překlady odborných textů, soudní ověření, konsekutivní i simultánní tlumočení.