• Detail firmy

Martin Michálek

Základní popis

PACT offers you affordable transports from Václav Havel Airport Prague, Rent cars, Personal Chauffeurs and trips to czech towns. Airport transfer PRG.

Adresa

Jarní 225
277 45 Úžice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02150891

Výrobky, činnosti

Airport transfer

Airport transfer, shuttle and transports from or to the Vaclav Havel Airport Prague Ruzyne to city centre. Reliable transfer classy traffic for cheap.

Kontaktní osoba

Martin Michálek - Majitel

Mobil: +420 722 959 689
E-mail: pact.prague@gmail.com
Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

David Jiřikovský

Nabízíme kompletní služby v autodopravě. Zabezpečíme pro Vás přepravu materiálu, zboží i osob. Zaměřujeme se také na pravidelné rozvozy, zásobování, kurýrní službu a dovoz aut ze zahraničí. U námi nabízených služeb naleznete také přepravu motorek, likvidaci jakéhokoliv odpadu či půjčovnu vozíků.

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.