• Detail firmy

Martin Melichar

Základní popis

Krabičky a kartony

Adresa

Vochov 54
330 23 Vochov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12364045

Výrobky, činnosti

Krabičky a kartony

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@remapapir.cz
WWW: www.remapapir.cz

Kontaktní osoba

Martin Melichar - Majitel

Mobil: +420 774 604 631
E-mail: obchod@remapapir.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

Techlep

Zabýváme se velkoobchodním prodejem technických lepenek, které mají široké využití v mnoha průmyslových odvětvích. Používají se např. na výrobu: obalů, kancelářských složek, podložek, nábytku apod., nepostradatelné jsou rovněž při výrobě transformátorů. Technické lepenky dodáváme jako polotovar, ale i jako finální výrobek, především jako kancelářské složky, výseky či přířezy.

LABEL s.r.o.

Specializujeme se na polygrafickou výrobu. Nabízíme profesionální ofsetový a digitální tisk. Zhotovujeme brožury, knihy, nástěnné a stolní kalendáře, letáky, plakáty, papírové krabičky a obaly, vizitky, karty a mnoho dalšího. Realizujeme kompletní knihařské zpracování, zhotovení tiskových desek či osvit tiskových desek CTP.