• Detail firmy

Martin Medera

Základní popis

Nabízíme kompletní podlahářské práce, plovoucí podlahy, laminátové a dřevěné podlahy, PVC podlahy, koberce, přírodní linoleum, marmoleum.

Adresa

Hnojice 181
785 01 Hnojice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74573012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podlahářské práce

Nabízíme kompletní podlahářské práce, plovoucí podlahy, laminátové a dřevěné podlahy, PVC podlahy, koberce, přírodní linoleum, marmoleum.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 363 181
E-mail: matymeder@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martin Medera - Majitel

Mobil: +420 773 980 002
Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Zakázkové truhlářství FMtech Milan Fišnar

Vyrábíme nábytek na míru včetně výrobků z masivu. Realizujeme bytové i komerční interiéry, zpracováváme umělý kámen, na zakázku Vám vyrobíme jakoukoliv kuchyňskou linku, vybavení do obývacího pokoje, dětského pokoje i ložnice. Vyrábíme koupelnový nábytek a úložné prostory na míru. Vaše spokojenost je naší prioritou.

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.