• Detail firmy

Martin Medal

Základní popis

Provádíme montáže rozvodů vody, plynu, topení a kanalizace, výměny plynových spotřebičů a radiátorů či drobné zámečnické a zednické práce.

Adresa

Vladivostocká 1293/19
100 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16088735

Výrobky, činnosti

Zámečnické a zednické práce

Provádíme montáže rozvodů vody, plynu, topení a kanalizace, výměny plynových spotřebičů a radiátorů či drobné zámečnické a zednické práce.

Kontaktní osoba

Martin Medal - Majitel

Mobil: +420 603 471 134
E-mail: martinmedal@seznam.cz
Další firmy v oboru

MAPOL s.r.o.

Zajišťujeme prodej klapek, kulových kohoutů, šoupátek, membránových ventilů, zpětných klapek, speciálních armatur, ovládání, kovaných armatur, solenoidových ventilů a dalšího zboží.

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.