• Detail firmy

Martin Mareš

Základní popis

Specializujeme se na prodej přikrývek, polštářů a ložního povlečení českých výrobců.

Adresa

Kraselov 44
387 16 Volenice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74828975

Výrobky, činnosti

prodej přikrývek, polštářů

Kontaktní údaje

E-mail: info@primatextil.cz
WWW: www.primatextil.cz

Kontaktní osoba

Martin Mareš, DiS. - Majitel

Telefon: 721 802 840
E-mail: info@primatextil.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Péřové výrobky

Náš internetový obchod je zaměřen na prodej péřových přikrývek a polštářů. Nabízíme tradiční péřové výrobky i luxusní žakárové či kašmírové přikrývky v různých rozměrech. V naší nabídce naleznete, kromě přikrývek a polštářů, i povlečení, prostěradla, přehozy přes postele, matrace, rošty a mnoho jiného. Navštivte nás a vyberte si z katalogu produktů pro kvalitní a klidný spánek. Těšíme se na Vás!

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.