• Detail firmy

Martin Malčík

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, kuchyní, dětských pokojů, postelí, vstupních a interiérových dveří, kancelářského nábytku a skříní.

Adresa

Kunín 383
742 53 Kunín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73198188

Výrobky, činnosti

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, kuchyní, dětských pokojů, postelí, vstupních a interiérových dveří, kancelářského nábytku a skříní.

Kontaktní osoba

Martin Malčík - Majitel

Telefon: +420 595 176 053
Mobil: +420 604 819 583
E-mail: malcik.martin@c-box.cz
WWW: www.truhlarstvi-malcik.cz
Další firmy v oboru

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.