• Detail firmy

MARTIN LINZER

Základní popis

Zvyšování efektivity výroby přesným monitoringem strojů. Sběr reálných dat z výroby a provozu. On-line přehled pro libovolné množství uživatelů.

Adresa

Strážovice 87
696 38 Strážovice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13401726
DIČ:  CZ6609181293

Výrobky, činnosti

Sběr dat, optimalizace výroby,sledování efektivity

Monitorovací systém, který je zaměřen na sledování efektivity výrobních a provozních strojů. Přesné, jednoduché a dostupné řešení pro sledování prostojů a jejich příčin, úkony údržby atd. Možnost propojení s libovolným IS. Řešení na míru požadavkům.

Kontaktní údaje

WWW: tridat.cz

Kontaktní osoba

Martin Linzer - Majitel

Mobil: +420 731 578 004
E-mail: linzer@tridat.cz
Další firmy v oboru

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.