• Detail firmy

Martin Linhart

Základní popis

Provádíme veškeré elektroinstalace.

Adresa

sídliště Vajgar 650
377 01 Jindřichův Hradec III

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01430114

Výrobky, činnosti

Elektromontáže, hromosvody

Provádíme veškeré elektroinstalace. Také provádíme rekonstrukce rodinných domů a bytových jader, hromosvody, servis, podlahové vytápění ,vytápění okapů a annteních rozvodů.Veškeré nabídky a zakázky vám spočítáme zdarma.

Kontaktní údaje

E-mail: elektrolp@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martin Linhart - Majitel

Mobil: +420 607 601 482
E-mail: elektrolp@seznam.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

Martinec a syn - elektroinstalace

Zabezpečujeme komplexní služby související s elektroinstalací, např. revize elektrických zařízení, instalaci elektrických topných systémů, využití LED svítidel, rekonstrukce elektroinstalací a další práce.