• Detail firmy

Martin LEISKE

Základní popis

Nabízíme bytové, průmyslové a slaboproudé elektroinstalační práce včetně zabezpečovacích systémů. Provádíme rozvody vody i topení.

Adresa

Nad Turbovou 626/11
150 00 Praha 5 - Košíře

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44349041

Výrobky, činnosti

Nabízíme bytové, elektroinstalační práce

Nabízíme bytové, průmyslové a slaboproudé elektroinstalační práce včetně zabezpečovacích systémů. Provádíme rozvody vody i topení.

Kontaktní údaje

E-mail: leiskem@volny.cz
WWW: www.compz.cz/elektroborci

Kontaktní osoba

Martin Leiske - Majitel

Mobil: 603 431 057
Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Jan Říha

Provádíme revize a kontroly elektrických zařízení, hromosvodů, elektroinstalace, nouzového osvětlení a elektrických spotřebičů. Provádíme odstranění závad zjištěných při revizi.