• Detail firmy

Martin Lédl

Základní popis

Autodoprava do 3.5 tuny. Dodávka o nosnosti 1,4 tuny, počet paletovích míst 4

Adresa

Chlum 83
539 62 Chlum

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76491391
DIČ:  CZ8501166245

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Nabídka dodávkové autodopravy pro 4 europalety s nosností 1385 kg.

Kontaktní údaje

E-mail: autodopravaledl@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martin Lédl - Majitel

Mobil: +420 605 900 532
E-mail: autodopravaledl@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.

EC Logistics, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a logistické služby. Disponujeme logistickým centrem v Brně, které je moderně vybaveno a schopno obstarat rozsáhlé zakázky. Zajišťujeme mezinárodní dopravu včetně vyřízení celních náležitostí.

DS Praha s.r.o.

Věnujeme se nákupu a prodeji použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Zajišťujeme servisní opravy, transport jednotlivých strojů i celých dílenských provozů, odborné demontáže a zpětné montáže, uvedení do provozu. Dále nabízíme poradenství v oblasti strojního vybavení, zajištění technické dokumentace či posouzení technického stavu strojů. Katalog strojů naleznete na našich webových stránkách.