• Detail firmy

Martin Lánský

Základní popis

Kompletní kamenické práce. Obklady, dlažby, schody, krby, parapety, kuchyňské a koupelnové desky, pomníky a pomníkové díly. Renovace kamene a teraca (broušení, pískování, tmelení)

Adresa

Riegrova 1479
508 01 Hořice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72913266
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby kamenických prací

Provádíme kamenické práce, pokládku obkladů a dlažby. Nabízíme renovace broušení, pískování a tmelení kamene

Kontaktní údaje

Mobil: 720 679 582
Mobil: 733 509 250
E-mail: lanybany@seznam.cz
WWW: www.lansky.fotogalleri...

Kontaktní osoba

Martin Lánský - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.