• Detail firmy

Martin Lankaš

Základní popis

Poskytování realitních služeb a činností s nimi spojených, to vše na základě právních úkonů, etických zásad a dobrých mravů.

Adresa

Třebechovice pod Orebem 34
503 46 Třebechovice pod Orebem

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64798208
DIČ:  CZ6511251197
  • Služby

Výrobky, činnosti

Financování nemovitostí

Financování nemovitostí, vyplácení exekucí, pojištění, právní služby, ocenění nemovitostí, rekonstrukce nemovitostí, stěhování, nenergetické štítky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 040 004
E-mail: martin.lankas@gmail.com
E-mail: info@lamareal.cz
WWW: lamareal.cz

Kontaktní osoba

Martin Lankaš - Majitel

Mobil: +420 777 040 004
E-mail: martin.lankas@gmail.com
Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.