• Detail firmy

Martin Lakota

Základní popis

Navrhujeme projekce, zakládání i realizace zahrad včetně závlahových systémů. Dovážíme okrasné dřeviny a provádíme sadové i terénní úpravy.

Adresa

Pohoří 779
725 26 Ostrava - Krásné Pole

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12128244

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace parků, zahrad

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 936 658
Mobil: +420 603 441 280
E-mail: lakota@ekopark.cz
WWW: www.ekopark.cz

Kontaktní osoba

Martin Lakota - Jednatel

Mobil: +420 603 441 280

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BIOSFOR, s.r.o.

Zabýváme se výrobou stimulátorů růstu a vývoje rostlin, např. HERGIT, SUNAGREEN, REXAN a M-SUNAGREEN. Rovněž se zabýváme produkcí hnojiv a prostředků pro bezpečné čištění aplikační techniky. Více na našich internetových stránkách.

Zahradnictví Tulačka

Zahradnictví Tulačka v Nových Chalupách nabízí široký sortiment venkovních rostlin. Věnujeme se rovněž realizacím a údržbě zahrad či firemních areálů. V nabídce máme okrasné a ovocné dřeviny, růže, skalničky, trvalky aj. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete ukázky realizovaných zakázek. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.