• Detail firmy

Martin Kuchař

Základní popis

Poskytujeme správu výpočetní techniky. Navrhujeme stavbu počítačových sítí a webových prezentací. Zajišťujeme kompletní zabezpečeni dat a počítačů.

Adresa

Branická 1319/86
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18944078

Výrobky, činnosti

Poskytujeme správu výpočetní techniky.

Poskytujeme správu výpočetní techniky. Navrhujeme stavbu počítačových sítí a webových prezentací. Zajišťujeme kompletní zabezpečeni dat a počítačů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@wproduction.cz
WWW: www.wproduction.cz

Kontaktní osoba

Martin Kuchař - Majitel

Telefon: 281 960 906
Mobil: 775 551 224
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.