• Detail firmy

Martin Kos

Základní popis

Specializuje se na provádění všech druhů střešních plášťů a jiných tesařských, pokrývačských a montážních prací. Velké zkušenosti i s výstavbou dřevostaveb - nízkoenergetických domů.

Adresa

Jánská 2239/7
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76217582
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- stavbu a montáž krovů, dřevěné tesařské konstrukce, nízkoenergetické rodinné domy, střechy na klíč, pergoly, chaty, zahradní domky, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: tesarstvi.kos@seznam.cz
WWW: tesarstvi-kos.kvalitne.cz/

Kontaktní osoba

Martin Kos - Majitel

Mobil: +420 736 250 344
Další firmy v oboru

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

VIPSTAVBY s.r.o.

Naše společnost nabízí kompletních dodávky staveb dle těch nejnáročnějších požadavků zákazníků. Realizujeme kompletní stavby na klíč, zateplení objektů včetně střech, práce se sádrokartonem. Jsme autorizovanými prodejci Kanadských dřevodomů pro kraj Vysočina.

Miroslav Valeš - Truhlářství

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, schodů, pergol, přístřešků, dveří a šalunků. Specializujeme se na práci s masivním dřevem, a to jak u bytového, tak u kancelářského nábytku. Veškerá výroba probíhá na zakázku po přesném zaměření. Poskytujeme odbornou montáž na místě včetně případného zapojení spotřebičů. Působíme v okrese Pelhřimov, kraj Vysočina.