• Detail firmy

Martin Kos

Základní popis

Žaluzie, rolety - prodej, montáž. - vestavěné skříně - veškerý nábytek z lamina - pohyblivé garnyže

Adresa

Kurzova 2245/6
155 00 Praha 13

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61279838

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 151 303
E-mail: kos.mont@centrum.cz

Kontaktní osoba

Martin Kos

Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

JC Montáže

Vyrábíme a montujeme garážová a průmyslová vrata HÖRMANN (sekční, rolovací) a vjezdové brány (nosné, samonosné, křídlové) v povrchové úpravě pozink. Vrata a brány dodáváme včetně pohonů. Dále se zabýváme dodávkou a montáží stínící techniky. Instalujeme předokenní rolety, markýzy, interiérové a exteriérové žaluzie - vertikální i horizontální, sítě proti hmyzu apod. Více info na našich stránkách.

LERMO plus s.r.o.

Nabízíme zakázkovou a sériovou výrobu bytového nábytku. Vyrábíme a dodáváme skříně, postele, ložnice, konferenční stolky, komody, kuchyně, sektorový nábytek, knihovny, jídelní stoly, TV stolky, CD + DVD stojany, kuchyňské linky.