• Detail firmy

Martin Korda

Základní popis

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti servisu a oprav profesionálních úklidových, zahradních a stavebních strojů.

Adresa

Michalská 432/12
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64666603
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklidová technika, servis a náhradní díly.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 299 893
E-mail: info@uklidoveautomaty.cz
WWW: www.uklidoveautomaty.cz

Kontaktní osoba

Martin Korda - Majitel

Mobil: +420 774 299 893

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.