• Detail firmy

Martin Körber

Základní popis

Nabízíme instalatérské a topenářské práce, speciální výškové práce pomocí horolezecké techniky, mytí oken a žaluzií, nátěry konstrukcí.

Adresa

Zahrádky 13
471 01 Zahrádky u České Lípy

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87867443
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 619 416
E-mail: instalsvp@seznam.cz
WWW: www.instalaterstviatopenarstvi.webmium.com

Kontaktní osoba

Martin Körber - Majitel

Mobil: +420 602 619 416
E-mail: instalsvp@seznam.cz
Další firmy v oboru

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.