• Detail firmy

Martin Kopal - A+A HOKO

Základní popis

Kompletní přestavba interiérů na klíč, bytového jádra. Sortiment kuchyňských linek firmy Bogfram. Nábytek, obklady, dlažby, fasády, sanační omítky, demoliční a úklidové práce, vyklízení objektů, zednické prá­ce.

Adresa

Jihlavská 66
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45724903
DIČ:  CZ7106060214
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytů a bytových jader

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 860 894
E-mail: hoko@aa-hoko.cz
WWW: www.aa-hoko.cz

Kontaktní osoba

Martin Kopal - Majitel

Telefon: +420 602 313 691
E-mail: kopal@aa-hoko.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.