• Detail firmy

Martin Kaspar

Základní popis

Nabízíme poradenství v oblasti nákupu ojetých automobilů, posouzení stavu vozu a zjišťování najetých kilometrů. Prodáváme nové pneumatiky a disky.

Adresa

Sinkulova 12/28
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74847376
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Poradenství v oblasti nákupu ojetých automobilů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 214 185
E-mail: chciauto@atlas.cz
WWW: www.chci-auto.cz

Kontaktní osoba

Martin Kaspar - Jednatel

Mobil: +420 777 214 185
Další firmy v oboru

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY MOTOL, s.r.o.

Nabízíme služby STK. Zajišťujeme prohlídky a technické kontroly osobních, dodávkových a nákladních vozidel i motocyklů a přívěsů, provádíme přestavby vozidel. Dovážíme automobily ze zahraničí. V rámci poskytovaných služeb nabízíme rovněž evidenční kontroly, které se požadují při převodu vozidla. Pravidelné technické prohlídce předchází měření emisí - nechte si je změřit při návštěvě STK.