• Detail firmy

Martin Kasl

Základní popis

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Dodáváme interiérové a vchodové dveře, postele, letiště, válendy, skříně a komody.

Adresa

Volduchy 382
338 22 Volduchy

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13856430

Výrobky, činnosti

Truhlářská výroba

Kontaktní údaje

WWW: www.kaslmartin-truhlarstvi.cz

Kontaktní osoba

Martin Kasl - Majitel

Mobil: +420 723 073 027
Další firmy v oboru

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Truhářství Apolín

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme kuchyňské linky a nábytek - vestavěné skříně, ložnice, dětské a studentské pokoje, kancelářský a pracovní nábytek, včetně atypického nábytku. Pokládáme rovněž plovoucí podlahy. Při výrobě nábytku používáme různě druhy materiálů, s jejichž výběrem Vám samozřejmě rádi poradíme. Důraz klademe na kvalitu, spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.