• Detail firmy

Martin Kapela

Základní popis

Martin Kapela - zemní práce. Kompletní zemní a výkopové práce. Kontejnerová doprava. Demolice. Prodej a dovoz stavebního materiálu. Odvoz a likvidace odpadu /vlastní deponie/. Zavážení - vyrovnání pozemků. Zimní a letní údržba komunikací.

Adresa

Heřmaničky 98
257 89 Heřmaničky

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67426531
DIČ:  CZ7009190573

Výrobky, činnosti

Kompletní zemní a výkopové práce

Kontaktní údaje

E-mail: martin.kapela@volny.cz
WWW: www.kapelasro.cz

Kontaktní osoba

Jana Kapelová

Telefon: 732 878 917
E-mail: martin.kapela@volny.cz

Pobočky

KAPELA s.r.o.
Okrouhlo 206
254 01 Okrouhlo

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.

GASKO s. r. o.

Specializujeme se na výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací pomocí vlastních kapacit. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na provedené práce.

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.