• Detail firmy

Martin Kalimon

Základní popis

Návrh letáků, vizitek, pozvánek, log a ilustrací. Nabízíme sazbu, zlom a jiné tiskoviny včetně zajištění tisku. Zaměřujeme se na firemní a reklamní gr

Adresa

Listopadová 141
190 12 Praha 9 - Dolní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01839497

Výrobky, činnosti

Návrh letáků, vizitek, pozvánek, log a ilustrací.

Návrh letáků, vizitek, pozvánek, log a ilustrací. Nabízíme sazbu, zlom a jiné tiskoviny včetně zajištění tisku. Zaměřujeme se na firemní a reklamní grafiku.

Kontaktní údaje

E-mail: kalimon.martin@gmail.com
WWW: www.martinkalimon.cz

Kontaktní osoba

Martin Kalimon - Majitel

Mobil: 725 563 536
Další firmy v oboru

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.