• Detail firmy

Martin Josífek

Základní popis

Nabízím 3D grafiku a fotorealistické vizualizace, 2D a 3D animace, herní vývoj, modelování, UV mapping, design a ruční kresbu.

Adresa

Bořivojova 744/74
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86920766

Výrobky, činnosti

3D grafika

Kontaktní údaje

E-mail: info@3lance.cz
WWW: www.3lance.cz

Kontaktní osoba

Martin Josífek - Jednatel

Mobil: 737 066 477
Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.