• Detail firmy

Martin Jirout

Základní popis

PUBLIC RELATION  DTP STUDIO  WWW PREZENTACE  TISK  DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY  SAMOLEPÍCÍ REKLAMY  DIGITÁLNÍ TISK  MULTIMEDIÁLNÍ CD-ROM  AUTOPLACHTY - POTISK  SVĚTELNÁ REKLAMA

Adresa

Fibichova 318
530 03 Studánka

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65234901

Výrobky, činnosti

Reklamní písmena

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 942 354
Mobil: +420 776 305 060

Kontaktní osoba

Martin Jirout - Majitel

Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

Josef Kupka

Provádíme manipulační práce ve stavebnictví s hmotností do 20 tun. Pronajímáme jeřáby AD 20. Nabízíme montáže ocelových konstrukcí, billboardů a reklamních poutačů a další práce ve výškách s využitím autojeřábu. Působíme v lokalitách východních Čech, zejména Pardubice, Chrudim a Hradec Králové.

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.