• Detail firmy

Martin Jičínský

Základní popis

Realizace starých a nových střech krytinami Tondach, Bramac, KM Beta, Elastek, IKO, Lindab, Velux. Hydroizolace foliemi z PVC nebo asfaltových pásů s materiály Alkorplan, Fatrafol, Polydek. Klempířské práce s materiály měď, pozink, Rheinzink, TiZn.

Adresa

Wassermannova 1042/9
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67272061
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace starých a nových střech krytinami

Tondach, Bramac, KM Beta, Elastek, IKO, Lindab, Velux. Hydroizolace foliemi z PVC nebo asfaltových pásů s materiály Alkorplan, Fatrafol, Polydek.

Kontaktní údaje

Mobil: 737 932 664
E-mail: jicinsky@chello.cz
WWW: www.strechyjm.cz

Kontaktní osoba

Martin Jičínský - Majitel

Další firmy v oboru

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!