• Detail firmy

Martin Ježek

Základní popis

Nabízíme dřevostavby, WPC terasy, střechy, krovy, stavby zahradní architektury - pregoly, zahradní altány, terasy, ploty, zábradlí, kolny a dřevníky.

Adresa

Sedlecká 1197/5
323 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76423212

Výrobky, činnosti

Dřevostavby, střechy, krovy

Kontaktní údaje

E-mail: mjrstavby@seznam.cz
WWW: www.mjrstavby.cz

Kontaktní osoba

Martin Ježek - Majitel

Mobil: +420 608 235 329
Další firmy v oboru

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

Jaroslav Hýbl

Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme na zakázku altány, pergoly, zahradní domky, stání pro auta apod. Dále realizujeme střechy a opravy střech. Působíme ve Kdyni a okolí.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.