• Detail firmy

Martin Jersák- PlaCla.cz

Základní popis

Vytváříme internetové stránky a prezentace. Nabízíme poradenství v oblasti internetového marketingu.

Adresa

Družstevní 63
463 31 Horní Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71873643
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vytváříme internetové stránky a prezentace.

Nabízíme poradenství v oblasti internetového marketingu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 274 784
E-mail: jersywoo@gmail.com
WWW: www.infanap.com

Kontaktní osoba

Martin Jersák - Majitel

Další firmy v oboru

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.