• Detail firmy

Martin Jedlička

Základní popis

Společnost nabízí repase kamenných dlažeb (broušení, leštění a impregnace). Dále provádí repase kamenných schodišť, soklů, balustrád a terasových dlažeb s impregnací. K práci patří veškerý druh kamene.

Adresa

Fučíkova 701
348 15 Planá u Mariánských Lázní

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74679660
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- broušení a leštění mramorové, žulové a teracové podlahy, restaurování a krystalizace mramorových a vápencových podlah, odstranění graffiti, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: renovacekamene@email.cz
WWW: www.granitta.cz

Kontaktní osoba

Martin Jedlička - Majitel

Mobil: +420 723 500 104

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.