• Detail firmy

Martin Jedlička

Základní popis

Dopravní a zasílatelská společnost s působností v mnoha firmách se širokým spektrem oborů. Cílem naší společnosti je maximální snížení nákladů na dopravu a zjednodušení administrativy při vašich zásilkách.

Adresa

Doloplazy 100
798 26 Doloplazy

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74949527
DIČ:  CZ7505205345
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pozemní národní a mezinárodní doprava dílčích i kompletních zásilek, realizace kombinovaných přeprav - snížení až o 1/3 ceny za dopravu.

Kontaktní údaje

E-mail: martin_jedlicka@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martin Jedlička - Majitel

Mobil: +420 777 753 086
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.