• Detail firmy

Martin Jaroš

Základní popis

Zabýváme se výrobou zakázkového nábytku z masivu a aglomerovaných materiálů (dýha, lamino, překližka). Nabízíme kuchyně, vestavěné skříně.

Adresa

Rynárec 212
394 01 Rynárec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72162554

Výrobky, činnosti

Výroba zakázkového nábytku z masivu.

Zabýváme se výrobou zakázkového nábytku z masivu a aglomerovaných materiálů (dýha, lamino, překližka). Nabízíme kuchyně, vestavěné skříně, předsíňové stěny, kancelářský nábytek, dětské pokoje, dveře a schody. Provádíme pokládku plovoucích podlah.

Kontaktní osoba

Martin Jaroš - Majitel

Mobil: +420 731 953 294

Petr Pelíšek - Majitel

Mobil: +420 731 953 293
Další firmy v oboru

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.