• Detail firmy

Martin Jaroš

Základní popis

Zabýváme se výrobou zakázkového nábytku z masivu a aglomerovaných materiálů (dýha, lamino, překližka). Nabízíme kuchyně, vestavěné skříně.

Adresa

Rynárec 212
394 01 Rynárec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72162554

Výrobky, činnosti

Výroba zakázkového nábytku z masivu.

Zabýváme se výrobou zakázkového nábytku z masivu a aglomerovaných materiálů (dýha, lamino, překližka). Nabízíme kuchyně, vestavěné skříně, předsíňové stěny, kancelářský nábytek, dětské pokoje, dveře a schody. Provádíme pokládku plovoucích podlah.

Kontaktní osoba

Martin Jaroš - Majitel

Mobil: +420 731 953 294

Petr Pelíšek - Majitel

Mobil: +420 731 953 293
Další firmy v oboru

Pavel Böhm - Truhlářství

Hlavním zaměřením naší firmy je výroba profilových lišt. Dále vyrábíme rustikální doplňky na nábytek, rustikální ozdoby, prvky a řezby na okna i dveře, včetně atypických dřevěných dílů dle návrhu zákazníka. Součástí výrobního programu jsou rovněž židle z masivu na zakázku. Pracujeme s běžným dřevem, ale i s exotickými dřevinami. Zboží Vám dle dohody dopravíme na místo určení.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.