• Detail firmy

Martin Jarkovský

Základní popis

Moto servis, eshop pro motorkáře pneuservis i osobních automobilů, půjčovna skútrů.

Adresa

Kamýcká 131/10
165 00 Praha 6 - Suchdol

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76083942
DIČ:  CZ8506270091

Výrobky, činnosti

Motoservis

Náš moto servis rád převezme do opravy krosku, skútra, silnici nebo čtyřkolku. Pokud nestíháte, nebo nemáte možnost zajet s motorkou do servisu, rádi pro ni přijedeme. Některé naše služby - opravy motorů, pneuservis, opravy tlumičů...

Kontaktní údaje

E-mail: martin@corridashop.cz
WWW: www.motomechanik.cz

Kontaktní osoba

Martin Jarkovský - Majitel

Mobil: +420 739 298 031
E-mail: martin@corridashop.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY MOTOL, s.r.o.

Nabízíme služby STK. Zajišťujeme prohlídky a technické kontroly osobních, dodávkových a nákladních vozidel i motocyklů a přívěsů, provádíme přestavby vozidel. Dovážíme automobily ze zahraničí. V rámci poskytovaných služeb nabízíme rovněž evidenční kontroly, které se požadují při převodu vozidla. Pravidelné technické prohlídce předchází měření emisí - nechte si je změřit při návštěvě STK.

Autoservis Mrvík s.r.o.

Autoservis a pneuservis Mrvík Praha 4 zajišťuje veškeré mechanické opravy vozidel, opravy, výměny a huštění pneumatik, výměny filtrů a olejů, plnění klimatizace, přípravu Vašeho vozu na STK a další služby, které s opravou auta souvisí. Otevřeno máme od pondělí do pátku, od 8.00 - 17.30 hod.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.