• Detail firmy

Martin Janovský

Základní popis

Prodáváme matrace a rošty. Nabízíme pružinové, pěnové nebo latexové matrace a pevné, polohovací či lamelové rošty. Dále prodáváme matracové chrániče.

Adresa

Nerudova 556/2
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46706453
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

matrace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 281 761
E-mail: info@vseprospani.cz
WWW: www.vseprospani.cz

Kontaktní osoba

Martin Janovský - Majitel

Mobil: +420 777 594 448

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Péřové výrobky

Náš internetový obchod je zaměřen na prodej péřových přikrývek a polštářů. Nabízíme tradiční péřové výrobky i luxusní žakárové či kašmírové přikrývky v různých rozměrech. V naší nabídce naleznete, kromě přikrývek a polštářů, i povlečení, prostěradla, přehozy přes postele, matrace, rošty a mnoho jiného. Navštivte nás a vyberte si z katalogu produktů pro kvalitní a klidný spánek. Těšíme se na Vás!