• Detail firmy

Martin Janda

Základní popis

Školení a kurzy v rámci BOZP, PO, První pomoci (zaměřeno podle různých profesí). Vzdělávání individuální i skupinovou formou pro dospělé i pro děti. Pro Vaše zaměstnance nabízíme formu východných benefitů.

Adresa

Lidická 1601
258 01 Vlašim

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88235611

Výrobky, činnosti

Vzdělávací a relaxační centrum Thai-Dzi.

Kontaktní údaje

E-mail: thaidzi@seznam.cz
WWW: www.thai-dzi.ic.cz

Kontaktní osoba

Martin Janda - Majitel

Mobil: +420 731 016 532
E-mail: thaidzi@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ivana Vocílková

Nabízíme výuku a výcvik všech skupin pro získání řidičského oprávnění. V naší autoškole můžete získat řidičský průkaz na motocykly, osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, traktory nebo vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme také profesní školení a kondiční jízdy.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.