• Detail firmy

Martin Jančík a spol.

Základní popis

Rozvody:Vody v PPR plastech.Topení v PPR plastech,mědi nebo v plastohliníku.Podlahového vytápění v plastohliníku.Plynu v mědi případně v oceli.Montáž a zapojení:Radiátorů.Plynového kotle nebo na tuhá paliva.Bojleru,karmy,průtokového ohřívače

Adresa

Nošovice 8
739 51 Dobrá

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66709776
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby vodo- topo-plyn

Kontaktní údaje

WWW: www.instalaterina.cz

Kontaktní osoba

Martin Jančík - Majitel

Telefon: +420 555 112 328
Mobil: +420 605 743 090

Martin Jančík - Majitel

Další firmy v oboru

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).