• Detail firmy

Martin Jágr

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby v oblasti rekonstrukce stávajícího osvětlení na LED. Vyrábíme světla a reklamní tabule na zakázku.

Adresa

Sokolská 99
463 42 Hodkovice nad Mohelkou

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63753138
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklama

Poskytujeme kompletní služby v oblasti rekonstrukce stávajícího osvětlení na LED. Vyrábíme světla a reklamní tabule na zakázku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 285 925
E-mail: jagr.martin@email.cz
WWW: www.czled.cz

Kontaktní osoba

Martin Jágr - Majitel

Další firmy v oboru

ROSS, s.r.o.

Vyrábame svetelné reklamy, 3D plastické nápisy, boxy a výstrče, interiérovú reklamu, LED displeje, citylighty, totemy a pylóny, markízy a terasy, bann

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.